Victoria Beckham’ın Kulağındaki Lekeler

beckhamleke.jpg

Harvey Nichols’da yeni parfümü Signature’u tanıtan Victoria Beckham kulağındaki lekelerle öyle bir gündeme geldiki bütün gazetelerde ve web sitelerinde bu resimler yayınladı. Kulaklarını temizlemeden tanıtıma katıldığını, kulaklarının çok pis olduğunu, kendisine kulak temizleme pamuğu alması gerektiği ve bunun gibi birçok şey yazıldı. İnsanın kulağının bu kadar pislenmesi için herhalde aylarca yıkanmaması lazım. Victoria’nın kulağındaki lekeler (ben pislik demiyorum) büyük bir ihtimalle saç boyası yada sprey lekesi olsa gerek. Bakalım kendisi bu durum için açıklama yapacak mı?

8 Comments
  1. Bana da saç boya lekesi gibi geldi ama gene de pis çıkmış işte… Boya lekesi çıkarılmayacak gibi mi cnm… Ha geçtigimiz aylarda da Rihanna’nın kulak kiri fotoları boy boy yayınlanıyordu.Ne oldu bu paparazzilere neredeyse makro çekim yapıyorlar ya:)))

  2. Böyle gündemden düsmeyen biri icin cok iyi olsa gerek kendi cok farkli ve cok baska bi kesimden bulan biri iicn cok iyi agiz payi..büüyk ihtimallede sac boyasi fakat her ne olursa olsun milyonlarca kisnin onu izledigini bildigine göre kendi kendini kontrol etmeli bence =)

  3. saç boyası gibi duruyor ama belkide cildi böyle lekelidir çil tarzında makyajsız görmediğimiz için bilemiyoruz:))

  4. bence doğum lekeside olabilirr o tarz insanlar herşeyine dikkat ederr valla kuaförün hatatı biter:)))

  5. çok korkunç bi durum ya cilt lekesi yada saç boyası olduğu konusunda sanırım hem fikiriz..heralde depresyona girmiştir:D

  6. saç boyasıda olbalir cilt lekeside…ama kapatıcı denen bir şey var…heralde makyöz böyle bir şey olduğunu bilmiyordu :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak