Victoria Gitti Fox Geldi

meganfox1meganfox

Giorgio Armani, 2010 ilkbahar yaz iç çamaşır reklamları için Victoria Beckham’ın yerine Megan Fox, David Beckham’ın yerine de Cristiano Ronaldo ile anlaşmıştı. Armani’nin 2010 yaz iç çamaşır reklamları için ilk görüntü Megan Fox’tan.  Megan Fox ve Cristiano Ronaldo’nun aynı karede olduğu reklam daha sonra yayınlanacak.

16 Comments
 1. Çok başarılı bi seçim olmuş sıkılmıştık zaten artık Victoria’dan her taraf kemik ne öyle

 2. güzellikten öte bişey megan fox daki her yaptığı olay olan dehşet bi varlık bence..Victoria dan milyonlarca kat güzl olduğuda ortada..Fotoğraflarda olapan üstü.

 3. çok beğeniyorum ben megan fox’u, victoriadan daha hoş görünüyor..

 4. Bencede victoria’yı değiştirdikleri çok iyi olmuş.O kupkuru haliyle bu güzel iç çamaşırlarını taşıyamazdı zaten. Megan Fox!un üzerinde daha bir harika, daha bir kadınsı görünüyor. Ama keşke david kalsaymış.;)

 5. Victoria Beckhamın yerine Megan Foxu almaları bence çok daha iyi olmuş zira ben Victoria’nın asık suratından hiç haz etmiyorum ve güzel bulmuyorum

 6. canımmmm vikinin gitmesine üzüldüm amameganda çok yakışmış özellikle 2. karedeki poz süper :) ronaldoyu sabırsızlıkla bekliyorummmm :))

 7. buaralar her taşın altından bu kadın çıkmaya başladı , güzelliğine dicek yok ta sıkıldık, farklı yüzler görmek istiyo insan …

 8. Bence Vıctorıa ve Beckham çift oldukları ıcın ıkısının beraber bu reklamda olmaları ayrı bı seksilik katıyordu dıye dusunuyorum =)

 9. yelizcim burası bu sorunun yeri değil ama taksim deki bershka kapandı mmı bugun bulamadım ya

 10. beren snin dediğne katılıyom bnde ronaldoyu sabırsızlıkla bekliyommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 11. ayy ronaldomu seçicekler tabiki yaa iyiki ronaldoyu seçmişler aşkım yaaa

 12. Bence megan fox tam 1 özentilik abidesi.Victoria en azından kendine has bi tarzı var. Ronaldo çok iyi bi karar olmuş.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak