Victoria Paparazilerden Kaçıyor

 

Bu aralar Victoria Beckham ortalıkta pek görünmüyor. Geçtiğimiz gün Beverly Hills’teki XIV Karats mücevher mağazasına gelen Victoria’yı bakın nasıl saklıyorlar. Victoria kısacık kot şort altına bot giymiş.

14 Comments
  1. ay nie kaçıyor ki?bu ünlülerin kaçmalarını anlamıyorum..”selam alış veriş yapıyorum görüşürüz”diyip girsin mağazaya..o mağaza bırakılıp gidilir mi?ahah acaba ne aldı?:)

  2. niye kaçmış şimdi anlamadım? şöhret olana kadar kameraların peşinden koşarlar sonra da kaçarlar. cins misin nesin kızım? :)

  3. yüzünde çok fazla sivilce çıkmış buara kulağının alt kısımlarında bence o yüzden kaçıyo yoksa gösteriş merakının tavan olduu birinin kaçması saçmalık :D

  4. çok enterasan:)) niye saklanıyo anlam veremedim. yakında öğreniriz ama. peşinde paparazileri oldukça peşini bırakmazlar:))

  5. evet yaa niye kaçıyor bu kadın? :))
    lale,sana katılıyorum. Şöhret olana kadar kameraya çıkmak için yapmadıkları yoktur,şöhret olduktan sonrada kaçarlar. Unutma victoria,seni bizler yarattık! :)))

  6. hheheheehe!kızlar valla çok komiksiniz:)yorumları okuyunca güldüm hemen valla.victoria sivilcelerinden dolayı kaçıyormuş demek.çirkinleştim diye depresif halde sanırsam kendisi.ama sivilceleri olmasa bile zaten çirkin…yaptırdığı estetikler beni onu kurtaramadı…!

  7. yaa sırf dikkat çekmek için..yoksa arabada estra filmli arka koltuğa oturur..çıkıp girmezz bilmiomu dışarda paparazzi var yani salakmı bu..

  8. işi zor saçının teli kopsa haber oluyor.Ülkemizde vatandaşın biri hayatını kaybetse kimsenin umrunda değil walla…saçmalık..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak