Victoria Puantiyeleri Sevdi

puanli1

puanli-elbiseler2

fotoğraflar: justjared, dailymail
Puantiyelerin 2009 yaz sezonunda da moda olacağından bahsetmiştim ve moda ikonu beni yalancı çıkartmadı. Victoria Beckham’ın galada giymiş olduğu elbisesi Marc Jacobs imzalı. Victoria puantiye trendini çok sevmiş olmalı ki trençkotunuda puanlı tercih etmiş. Acaba trençkotunun içinde birşey yok mu:)

16 Comments
 1. isterse ömür boyu moda olsun en nefret ettiğim ve asla giymeyeceğim tarz puantiye..ögghhh..

 2. ben bu elbiseye bayıldım bayıldım. ayakkabılar dışında duruş, saç, makyaj, elbise, elbisenin rengi, modeli, ışıltısı, kumaşı……

  puantiyelerin de moda olacağını ilk okuduğumda çok sevinmiştim, daha 3 sene önce aldığım straplez puantiyeli bluzlarımı sadece o aldığım yaz giyebilmiştim. ama şimdi bu yaz da giyebilicem:)

 3. bu trençkotun çok benzeri ama kısası (içine bişey giymen gerekecek uzunlukta:) park bravo’da vardı. alıp almama konusunda çok gidip geldim ama kapitalizmin dişlilerine daha fazla takılmamak için hafiften frene dokundum. bence gayet şık duruyor.

 4. alttaki resimde gerilip birine yumruk atacakmış duruyor.bu kadının duruşunda bi bozukluk var sanki.ama trençkot süpermiş bayıldım.

 5. victoria punatiyenin yanı sıra sevdiği başka bir şeyde bu hermes çantası öyleki bu modelin her rengi kendisinde mevcut ve her daim elinde.. onun yerine bana sıkıntı geldi.. keşke kıfayetlerinde de saçlarında olduğu gibi yenilik ve cesur bir tavır gösterebilse ..

 6. Wooww özellikle elbisesine bayıldım. Ve elbiseyi giydiği fotoğraftaki makyajı süpper olmuş! Ama bu kadının poz duruşunu sevmiyorum ya.. Her zaman aynı ve her zaman çok kötü. Paparazziler tarafından yürürken yakalanmış pozları daha güzel :))

 7. puantiyeleri pek sevemedim ben,basit duruyor bence.ama victoriaya herşey yakışır o ayr:)

 8. neresi güzel ya daha öncede söylemiştim özellikle alttaki resimde sirk gösteri ekibinden biri gibi…ıııyyy

 9. bence puantiyeyi basitlikten kurtaran (puantiye bazen çok sıradan gözükebiliyor) ancak bu kdr tarz ve kaliteli duran bir trençkot ve elbise yapılabilirdi.özellikle de elbisenin üzerindeki tül detayı başka bi hava katmış puantiyeye.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak