Victoria’nın Fiyonk Desenli Elbisesi

VictoriaBeckham-topuz-01VictoriaBeckham-topuz-06

Fransa’dan Londra’ya gelen Victoria Beckham, fiyonk desenli elbisesi ile görüntülendi.  Uygulamış olduğu topuz modeli oldukça sade ve güzel. Elbisenin rengi ve modeli ise tam benlik. Victoria yine yüksek topuklularını giymiş.

Victoria Beckham’ın elbisesi Marc by Marc Jacobs, ayakkabıları YSL Trib Two Pumps.

17 Comments
 1. herşey gayet güzel ve tarzında görünüyor ama ben en çok dövmesine bayıldım.

 2. elbiseye diyecek lafım yok gerçekten çok güzel ama bu kadar yüksek topuklara gerek yoktu bence.. aynı renk babetle ya da ufak topukla harika olurdu ya da taba rengi gladyatörle de giyilebilirdi bu yükseklik gereksiz olmuş..

 3. çok sade görünüo kısacası victoria her zaman ki gibi 1 numara olmayı başarmış.

 4. elbise çookk şekermiş. Topuzu da sevimli olmuş :) bu kadar topuklu cık cık..

 5. çok güzel elbisesi bayıldım harika görünüyor topuzuda gayet sade ve şık aynı zamanda:))

 6. Güzel olmuş tamamda bence elbise dizde veya dizaltında olsaydı daha güzelmi olurmu ne.A ma bu kadında beni iten bir şey var ama hala anlamış değilim duruşu sanırım sopa yutmuş gibi sevmiyorum ya ben bu kadını..

 7. şahsen ben çok beğendim tarzını.. topuklulular da buna dahill!! ben de bu tarz elbiselerle topukluyu daha çok yakıştırıyorum. babetle çocuk gibi oluyo sevmiyorum

 8. bu kadına nasıl ikon diyorlar anlamıyorum marka bir elbise altına topuklular kolunada bir hermes parası olan akıl fukarası birisi bile bunu yapabilir….

 9. çok beğendimmmm victoria bu işi gerçekten biliyor bence elbisesi çok sade ve şirin ayakkabıları elbisesiyle süper bi uyum içinde ve topuzu çok güzel görünüyor….

 10. bu kadına bence böle şirin elbiseler yakışmıo çok eğreti gözüküyo süet ayakabılarda olmamış altı şişale üstü meşale edası var victoria çok iyi giyinio ama bu hali çok özensiz. Fiyonga güvenmiş sadece heralde naapsın

 11. kadın o kadar itici ki…ayrıca o kadar parayla herkes bi şeyler olabilir…

 12. Kıyafeti ayakkabıları çok hoş ancak bu kadını hiç hoş bulmuyorum fazlasıyla itici

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak