Victoria’nın Değişimi

fotoğraflar: dailymail, victoriadavidbeckham.blogspot
Moda haftası için New York’a giden Victoria Beckham, transparan t-shirt’ü, deri eldivenleri, saç bandı, yapay kürk ceketi ve deri taytı ile ortaya çıktı. Ama ben bu halini pek sevmedim taytın büzgülü duruşu ve altındaki ayakkabılarla uyumu hiç bana göre değil.
Yanlız 2005 yılındaki uzun saçlı hali ile şimdiki hali arasındaki farka bakarmısınız? Kesinlinkle şimdiki hali çok modern. Ne yani bizlerde uzun saçlarımızı kısaltmalı mıyız?:)

15 Comments
 1. BEN VICTORIA NIN BIR ONCEKI SAC MODELII DAHA COK BEGENIORDUM SAHSEN O TAM IDEALDI BOLE COK KISA OLDU BENCE COK AZ SAYIDA BAYANA KISA SAÇ YAKISIR VICTORIANIN BIR ONCEKI MODELI YANINDA BU SAC SONUK BENCE…
  BU ARADA BEN DERİ TAYT LARI COK ITICI BULUORUM ASLA GIYEMEM DEDIKLERIMIN BASINDA…

  AMA VICTORIANIN ELINDEKI CANTAYA VE AYAKKABILARINA HAYRANIM …

 2. Ben de yıllardır uzun olan saçlarını 1-2 ay önce kestirmiş biri olarak diyroum ki ne rahatlıkmış:) başağrılarım da azaldı. ara ara uzun saç krizine giriyorum ama sonra başımın hafifliğini düşününce vazgeçiyorum…aslında bi peruğum olsa o krizde ne hoş olur:)
  bu arada victoria beckham ı ben çok kasıntı tuhaf buluyorum, beğenemiyorum…

 3. benimde saçlarım uzun bende kısacık kestirim kıvır kıvır yapmak istiyorum ama cesaret edemiyorum açıkcası
  bence kısa saç daha genç ve modern bir hava yaratmış ayakkabı ve çantası bencede mükemmel kürkünede bayıldım o deri parlak taytları üzerimde hayal bile edemiyorum gerçekten bu yılın en kötü modası bu parlak taytlar

 4. bencede son hali çok daha iyi, uzun saç gerçekten bazı insanları demode gösterebiliyor, böyle bir ruh haliyle 2 ay önce saçlarımda radikal bir kısaltmaya gittim, çok çok memnunum :)

 5. bencede kısa saçlı hali uzun saçlı haline göre çok çok daha hoş her bakımdan.kıyafetlere gelince bence çok hoş görünüyor,deri tayt giyermisin diye sorsanız giymem sanırım çünkü çok iddialı ama Victorıa ya yakıştırdm

 6. BENDE UZUN SÜREDİR UZUN SAÇI KULLANIYORUM AMA ÇOK YORUCU VE EMEK İSTİYOR BAZEN BENDE KESTİRMEK YENİ BİR MODEL DENEMEK İSTDEĞİM ZAMANLAR OLUYOR AMA NEDENSE YİNE VAZGEÇİYORUM KISA SAÇIN YAKIŞMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM ÇÜNKİ BENİM SAÇIM ÇOK GÜR VE DALGALI SANIRIM BİRAZ DAHA BÖYLE

 7. bende uzun yıllardır uzun saçlıydım.kestirdikten sonra resmen hafifledim.bakımı çok kolay.daha az dökülüyor ve kesinlikle daha modern duruyor.hanımlar saç kestirmekten korkmasın bence zaten şimdi seçenekler o kadar çokki saç bantları ve istediğin renk yapabilirsin,kaynakla cıtcıtla falan uzatılabilir..ki zaten bu aralar bütün ünlü camiası neredeyse kısa saçlı bir sürü örnek sayılabilir.

 8. Selam arkadaşlar bende uzun süren okul hayatım ve ardından gelen evlilik süreçimde hep uzun saçlarla dolaştım fakat bu son dönemdeki kısa saç akımının verdiği cesaretle saçlarımı kısacık kestirdim ve o kadar rahatladım ki bu tarifsiz bir duygu nerdeyse :)) işin iyi yanı çevremden hiç olumsuz bir tepki almamam oldu. bence saçlarını kısa kestirmek isteyen arkadaşlar yavaş yavaş kısaltmaya başlayıp bir denesinler o zaman hem bir göz alışması oluyor hemde vaz geçilmek istenirse kısa yoldan dönülebiliyor ;)

 9. kesinlikle kısa saç çok yakışıyor.gerçi bu kadın ne yapsa yakışıyor.

 10. bana kalırsa genç bir kadını gösterişli kılan uzun saçlarıdır herzaman cezbedici ama orta yaşlar ve daha ileriki yaşlara yakışan modelde kısa saçlardır bu da daha genç görünebilmek adına uygulanabilir…

 11. Bu arkadaşımıza bir türlü ısınamadım ben,çok vamp,çok sert hatları var,ifadesi, yüzündeki tekton duruş bana çok itici geliyor Yeliz’cim.

 12. beğenmediğim ünlülerden biri.yüzü çok yapay ya özellikle burnu çok kötü bi estetik benje.ayrıja deri taytı berbat iyyy:)-uzun saç herkese yakışmıo benjede.biçok insanda sıkıjı duruo.ama benim favorim uzun saç herzaman kendimde.kaynakla uzattırıp idare ediyoruz şimdilikk:)

 13. Benim de taytlara karsı buyuk bi antipatim vardi. Asla giymem derdim. Ta ki hediye olarak gelene kadarr.. Simdi her rengine sahibim:) Ve bu senenin modası parlak taytlar cok hosuma gidiyor.. Bu arada kısa saclara hayırrrrrrrrrr

 14. kesinlikle son hali çok daha modern.aslında eskisiyle kıyaslamak bugünkü haline hakaret olur, çünkü eski hali çok rüküş. aslında uzun saçın da alımlı ve modern olduğu haller var ama uzun saçtan uzun saça da fark war.ayrıca sadece saç boyu değil hatunu çirkinleştiren,saç ve ten rengi de facia. neyse geç de olsa düzeltmiş tarzını.yeni viktoria “in” eski viktoria “out” :-)

 15. Yelizcim,haberi geç gördüğüm için yorumuda şimdi yapabildim..
  Deri taytlar ister istemez büzgülü duruyor..Bacakları ince olduğu içinde çok yakışmış. Ayakkabılarını zaten söylemeye gerek yok Chrıstıan Loubontın herzamanki gibi çok seksi:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak