Vitrinler Zımba ve Zincirin Esiri Olmuş

 zimbali-bot

Geçen hafta içi Nişantaşı’nda vitrinlere bakma ve birkaç parça birşey satın alma fırsatı buldum. Hangi mağazaya baktıysam, zımba ve zincir detayları arasında boğuldum. Bu trend uzun sürecek anlaşılan.

Skinny jean ve mini eteklerle giymek için bilekte biten siyah veya gri tonlarında bot aradım. Beğendiğim modellerin her birinin bir yerlerinden metal aksesuarlar  sallanıyordu. En sonunda burada da bahsettiğim bilek kısmında belli belirsiz zımbaları olan bir modele karar verdim.

Leona Lewis’in ayağında görmüş olduğunuz  tarzda modellerden birçok yerde var.

fotoğraf: just jared

zincirli-bot

11 Comments
  1. alsında zımbada zincirde güzel fakat leona çirkin bi kadın ve hiçbirşeyi kesinlikle taşımıyor duruşuda bi garip.Bi başkasının resmi olsaydı bu kadar itici gelmicekti..

  2. güneş merhaba, sizden gelenler’e bugün bir sorun var haber giremiyorum. ayrıca mailler çok birikti sırayla herkesin alışverişini yayınlayacağım. sevgiler

  3. öyle çok çok bayılmadım bu zincir modasına falan ama gerçekten artık sade bşeyler bulmak zorlaştı..

  4. ben mor elbiseyi çok begendim, fakat kemer ve ayakkabilar hiç güzel degil, benim tarzim degil, ayrica pimki’ye katiliyorum, bu elbise bu kadina yakismiyor.

  5. bence heryerde olması biraz asi ve kaba gösetriyor ama bazı detaylar şık tabi :))

  6. Yelizcim botlarını güle güle kullan, neden paylaşmıyorsun, merak ettim:)

  7. vildancım, yoğun günleri atlatabilsem elbette paylaşımlarda bulunacağım ama malesef işten başımı kaldıramıyorum:) bloga bile pek haber giremez oldum. aslında aldığım birkaç tane papi var:) en kısa zamanda paylaşmaya çalışacağım:) sevgiler

  8. Aslında güzel kadında bu fotoda kötü çıkmışş

    ****************

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak