Vivienne Tam Tasarımı Notebooklar Podyumda

Vivienne Tam HP notebook.jpg
Vivienne Tam HP notebook1.jpg

Ünlü tasarımcı Vivienne Tam bu sefer notebookları giydirdi. New York Moda Haftası’nda Vivienne Tam defilesinde mankenlerin ellerinde clutch çanta yerine Vivienne Tam’ın HP için tasarlamış olduğu bu şirin notebook vardı. HP ve Vivienne Tam işbirliğiyle tasarlanan bu notebook önümüzdeki ay piyasaya sürülücekmiş. Hem renk hemde desen olarak muhteşem çok beğendim almam lazım.

vivienne-tam-2009-yaz.jpg

Buda Vivenne Tam’ın 2009 yaz koleksiyonundaki elbiseler.

8 Comments
  1. ya gerçekten çok hoş durur hemde daha rahat olur bisim için büyük çantalardan sıkıldım:))

  2. neslihan burada çanta değil notebooktan bahsediyor yeliz.ama iyi bi konuya dikkat çekmişin.bende kocaman valiz gibi duran çantalardan çok sıkıldım.keşke 70 li yıllardaki gibi küçük el çantaları tekrar moda olsa.ama modayada ayak uydurmadan olmuyor.

  3. Buda Vivenne Tam’ın elbiseleride muhteşem doğrusu.hepsi birbirinden güzel.

  4. Bu notebooklara bayıldım bayıldım :) Ama modadan daha çabuk tüketilen bişeyin modaya karıştırılmasıda enterasan geliyo bana ne yalan söyleyim. Geçen sene aldığım laptopun bu sene kat kat hızlısı çıktı bide moda değişir sırf görüntüsü için değiştirmeye kalkarsak vay halimize.

    Bu arada bence büyük çantaların ömrü en fazla bi sene daha artık boyutlar yavaş yavaş küçülmeye başladı. Gözümüz aydın :)

  5. bu tarz notebooklarla ilgilenen varsa dell in bı modeli var ustunde çıcek desenlerı fln var çok gusell bı bakın derım

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak