Vivienne Westwood Defilesi

vivienne-defilesi8

vivienne-defilesi19

vivienne-defilesi3

Fashionable İstanbul’da ilginin en fazla olduğu defile Vivienne Westwood Defilesi’ydi. Birbirinden renkli tasarımları ile kendisine beni ve herkesi bir daha hayran bırakan Westwood, defile sonunda herkes tarafından ayakta alkışlandı. Aranızda yeni koleksiyonunu heyecanla bekleyenler vardı.  Buyrun incelemeye alın lütfen! Hepsi birbirinden çılgın, farklı ve tarz.

Westwood’un koleksiyon hakkındaki görüşlerine şöyle bir göz atalım;

Yağmuru sevdiğini ve özellikle yağmur ormanlarının desteklenmesine büyük önem verdiğini dile getiren Westwood, bu doğa olayını da “yağmur bahçelerimizi bu kadar güzel yapan tek şey” diye ifade ediyor. Koleksiyonunu bu renklerde ve yağmur ormanları konseptinde hazırladığını söyleyen Westwood, kıyafetlerin özellikle pazar ve tatil günlerinde giyilmek üzere tasarlandığını dile getiriyor ve şöyle diyor.

“Bu kıyafetler güzel bir öğleden sonra çok şık bir cafenin önünde eşiyle birlikte kahvesini yudumlayan şık bir bayanın tasviri. Ayrıca deniz kenarında ya da hafif bir serinlik olduğunda da giyebilirsiniz”

vivienne-defilesi1vivienne-defilesi2vivienne-defilesi4vivienne-defilesi5

vivienne-defilesi6vivienne-defilesi7vivienne-defilesi9vivienne-defilesi10

vivienne-defilesi11vivienne-defilesi12vivienne-defilesi13vivienne-defilesi14

vivienne-defilesi15vivienne-defilesi16vivienne-defilesi17vivienne-defilesi18

vivienne-defilesi20vivienne-defilesi21vivienne-defilesi22vivienne-defilesi23

vivienne-defilesi24vivienne-defilesi25vivienne-defilesi26vivienne-defilesi27

vivienne-defilesi28vivienne-defilesi29vivienne-defilesi30vivienne-defilesi31

vivienne-defilesi32vivienne-defilesi33vivienne-defilesi34vivienne-defilesi35

vivienne-defilesi36vivienne-defilesi37vivienne-defilesi38vivienne-defilesi39

vivienne-defilesi40vivienne-defilesi41

11 Comments
  1. ben bu kıyafetleri giyme cesareti gösterecek birini tanımıyorum, V2K’de ürünleri satılıyor ama henüz kimsenin üstünde görmedim. kimler alıyor acaba?

  2. blogumda fashionable istanbul’le ilgili yazdığım eleştiri yazısında oradan haber alabildiğim yegane kaynak olduğun için sana teşekkür ettim :) kucuksiyahelbise.blogspot.com/2009/10/fashionable-istanbul-hakknda-atp-tutmak.html buradan bakabilirsin :)

  3. zeynep, bu tip organizasyonlarda çok büyük mekanlar seçilmeli ki davetli sayısı artsın. Aksi takdirde Türkiye’de elit tabaka diye nitelendirilen sosyetik hanımlar defile alanlarını hemen dolduruveriyor. Fashionable İstanbul’da dolu dolu geçen bir organizasyondu. Hatta ilk gün defile alanına geçiş anında izdiham bile yaşanabilirdi:)
    sevgiler

  4. muhtesem olmus gercekten takdire sayan… tesekkurler yeliz… sanırım tum parcaları paylasmıssın bizimle

  5. işte işte defile denilecek en güzel canlı örneklerden bi tanesi :)

  6. Yeliz Hanım, öncelikle davetimizi kabul ederek bizimle olduğumuz ve bu önemli etkinlik hakkında içerik paylaştığınız için çok teşekkürler:) Soru işaretlerini gidermek için küçük bir bilgilendirme: etkinliğin resmi web sitesi olan fashionableistanbul.com/en/index.php adresi uzun süredir yayındadır. Sevgiler :)

  7. Ufuk hanım, göstermiş olduğunuz yakın ilgiden dolayı bende size teşekkür etmek istiyorum. Web sitesini bende daha önceki haberlerimde duyurmuştum. Tekrar bilgilendirme yapmanız iyi olmuş. Görüşmek dileğiyle, sevgiler:)

  8. çok hoş bence hepside fıkır fıkır bi farklılık olmuş işte fenamı çok begendim benn..:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak