Vivienne Westwood Mini Melissa

vivienne-westwood

 

sandalet-2

sandalet-3sandalet-4sandalet

Melissa firması, Vivienne Westwood’a ait tasarımlardan oluşan mini melisa sandaletleri satışa sundu. Bilstore mağazalarında bulabileceğiniz modeller tam ısırmalık! Hem büyükler için hemde çocuklar için üretilen bu tarz ayakkabı ve sandaletlerin sağlıklı olup olmadığı konusunda fikri olan varsa paylaşabilir.

12 Comments
  1. anammmmm kız ben ölsemde giyerim bunları yaa ne şekerler bayıldım ne sağlığı ayol bırkaın giymeyi yiyesim geldi birden yelizcim nerden alıcaz bunalrdan istiyorum :)))

  2. anam ora nere yaaa :))) hehe ankarada var mıki bileneler söylesin ölümü öpün ona göre :)) anakrada bu mağzadan varmı şekerler :))

  3. ayy çok harikalar gerçektennn jelibon gibiiii:) kızlar bu modellerin bize göre olanlarının gittigidiyor.com da satışı var bilginiz olsunnn.bende kendime alsammı almasammı rahatmıdır diilmidir çok arada kaldm nerdeyse 2 haftadır tam satın alıcakken vazgeçiormmm.berencimm tatlışımmm sanırm ankarada bilstore mağazası yok…

  4. mademoiselle, topuklu olanlardan bilstore’de denemiştim, aslında rahatlar ama yazın terletir diye ben almayı düşünmedim .

  5. ya gercekten çok şekerler ama ben topuklu tercih ederimm pamuk şekeri gibilerrr:)))))

  6. o çocukların narin ayaklarını ne hale getirir tahmin edebileniniz var mı?

    sağlıksız elbette.

  7. mademoisellemm:)) canımcımm evet yok olsun sen al benim yerimede giy öpücükler :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak