Vivienne Westwood ve Melissa’dan Yeni Modeller

Vivienne Westwood ve Melissa işbirliği ile bu sezonunun gözde modelleri olan bilekten bağlı modeller tasarlanmış. Vivienne Westwood ayakkabılarında kullanılan malzeme plastik görüntüsü versede kullanılan malzeme Melflex. Melflex geri dönüştürülebilir ve anti alerjik özelliği taşıdığından sağlık açısındanda da güvenli bir madde.

Jelly ayakkabılar bu yaz yine gündemde. Bu tarz bir ayakkabı alacaksınız biraz kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

26 Comments
 1. çok rahat modeller gibi görünüyor burdan.
  gerçekten güzel olmuş.

 2. süpppeeeeeeeeeeeer şeyler bunlar bide taytla giyildiğini düşünürsek mannnnnnnyak olurlar

 3. zümre, bugün çok yoğun o nedenle yazamadım kusura bakma:) gitti gidiyorda bu ayakkabılardan bir ara görmüşdüm hala satılıyormu bilmiyorum. istanbulda kanyonda satılıyor.

  smyylmz, ankara’da satılmıyor sanırım:(

  sevgiler

 4. is-ti-yo-rum Yelizz bunlar harika kanyonda hangi mağaza?
  melissa mı ismi? web var ama Tr almak tercihim..

 5. ben geçen seneki melissa-vivienne red dragonları da bu senekileri de beenmedim:( jelly’lerle aram yok sanırım.

 6. bunlar süperler yaa niye ankarada yok :(( bu arada yelizcim yeni üye oldum müthiş bir sitee çok keyif aldım :):)

 7. yaha çok güseller bunlar nasıl ankarada olamaz yha bide başkent olcak artık coğu seyı bulamamz hale geldık

 8. çok güzeller gerçekten hele beyazına bayıldım..kanyona uğramam lazım en kısa zamanda..acaba fiyatı ne kadardır ?

 9. beyazına bayıldım ama sanki siyah ve bayazdan başka rengini giyemezmişim gibi… yok yok kıpkırmızısı çok güzel olur oyyyy :)

 10. canım çok ciciler ama bilekten bağlı modeller kalın bilekli olanlara veya kısa boylulara pek yakışmıyor :( o yüzden ben bu yaz daha topuklu modelleri tercih edeceğim :( keşke yakışacak olsaydı da giyebilseydim…..

 11. Kanyonda hangi mağazada var acaba?bütün kanyondaki mağazaları dolaştım ama nafile.harvey nicholsta belki 10 güne kadar gelebilir dedi ama tam belli değilmiş.istinye park nakedte de yükenmiş.v2kda da yok.peki nerde bunlarrrr?üfff :(

 12. Buldum sonunda buldummmmmm :)Kanyonda Bilste var.Ben de Lady Dragonlardan aldım :)Bir kombin yapıp yollarım yelizcim uygun görürsen yayınlarsın

 13. benim bildiğim ve aldığım Bilstore var.. Hem mağazanın kartıyla alınca alınca puan birikiyo. ben nerdeyse ikinci melissa’mı bedavaya getiricem aldıklarımla hehehe :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak