Westwing Türkiye’ye Üye olun 25TL Hediye Çeki Kazanın

A+ seçkin markalarının ev ve yaşam konseptli ürünlerinin %70’e varan indirimlerle bulabileceğiniz Westwing, yayın hayatına başladı. Yeliz’in Dünyası üzerinden yapacağınız üyeliklerde 50 TL üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kuponu kullanabileceksiniz.

Hemen Üyelik İçin Tıklayın

Dünyada 30’den fazla girişimi olan Alman merkezli yatırım firması Rocket Internet tarafından Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, İtalya, Brezilya, Hindistan, Avusturalya ve Türkiye’de faaliyete geçen ve birçok Avrupa ve Orta Doğu ülkesinde daha faaliyete geçmeye hazırlanılan Westwing Home & Living özel alışveriş kulübü, ev ve yaşam konsepti ile dünyanın en büyük global projesidir.

A+ seçkin markalarının ev ve yaşam konseptli ürünlerinin %70’e varan indirimlerle bulabileceğiniz Westwing, stil sahibi evlerin yeni adresi olmayı hedefliyor. Westwing Türkiye’de yer alan özel markalar, yoğun bir ön çalışma sürecinin ardından editörlerimiz tarafından özel konseptler belirlenerek ve style-life çekimler yapılarak bir araya toplanmaktadır. Westwing, 1. sınıf güvenilir markaların yanı sıra evinizi daha şık bir yaşam alanına dönüştürebilmeniz için sadece size özel fiyatlara ulaşabileceğiniz tek adres olma özelliğini taşımaktadır. Ayrıca Westwing Türkiye’de ev dekorasyonu, tasarım ve iç mimarinin profesyonelleri tarafından seçilmiş yüksek kaliteli mobilya ve ev aksesuarlarını özel konsept çalışmaları ile %70’e varan indirimlerle bulabileceksiniz.

WESTWİNG ONLİNE DERGİ

Westwing Türkiye’de ayrıca profesyonel bir ekibin hazırladığı online bir dergide bulunuyor. Stil sahibi ünlü kişilerin evlerinin ve dekorasyon trendlerinin yer alacağı Westwing online dergi, dünyadan farklı yaşam kültürlerini aktaran ilham verici bir rota olacak. Westwing online dergimiz, ev dekorasyonunu sizin için keyifli bir tecrübeye dönüştürecek. Ev yaşamına yönelik ilham veren hikayeler ve pratik dekorasyon önerileriyle Westwing online dergi, Westwing üyelerine yepyeni fikirlerle güvenilir bir kaynak olacak.

Westwing, dünyanın en çok satan dergisi ELLE ve ELLE DECORATİON’da uzun yıllar editörlük yapan Delia Fisher tarafından kurulmuştur. Delia’nın internet üzerinden birinci sınıf ev & yaşam konseptli ürünleri uygun fiyatlarla almak için yaptığı çalışmalar, onun Westwing’i kurma sürecini başlattı. Sonucunda deneyimli bir ekip ile Westwing, tasarım tutkunlarının yeni fikirler bulabileceği özel bir alışveriş kulübüne dönüştü. Delia’nın lüks ev aksesuarları ve farklı formdaki mobilyalara olan tutkusu, Westwing takımını bir parçası olarak dünyanın en iyi markalarını ve ürünlerini araştıran annesi Johanna’dan geliyor.

Hemen Üyelik İçin Tıklayın

2 Comments
  1. Gerçekten kaliteli ve başarılı bir site olmuş yapanların ellerine sağlık

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak