Wrangler’in “We Are Animals” Reklamları Ödül Kazandı

wrangleranimals1.jpg

Wrangler’ın “We Are Animals” reklamlarını geçtiğimiz yıl yayınlamıştım. Wrangler, Cannes Lions Uluslararası Reklam Festivali’nde, “We Are Animals” kampanyası ile reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden “Press Grand Prix Ödülü”nü kazandı. Kampanya hepimizin içinde gizli olan içgüdülerin hayata geçirilmesi fikrini ifade ediyor. Fotoğraflar çekimleri Amerika’nın New Jersey Eyaleti’ndeki vahşi ormanlarda yapılmış.

wearaanimals3.jpgwearaanimals4.jpgwearaanimals.jpgwearaanimals2.jpg

Geçtiğimiz yıl bu haberle ilgili bir anket yayınlamıştım. Hangi jean markasını tercih ettiğinizi sormuştum.  Anekte göre 1. Levi’s  2. Mavi Jeans  3. Markası önemli değil denmiş.

{democracy:30}
9 Comments
  1. levis in kalıpları çok güzel yelizcim yaa..diesel de çok havalı kotlar yapıyor…:))

  2. şıklarda olmasa da kesinlikle LTB den şaşmam kalıpları tam bana göre ve süper modelleri var..
    üstelik türk malı olması da cabası:)

  3. Kesinlikle Bershka diyorum. Özellikle sezon sonu indirimlerinde çok uygun fiyata kot alınabiliyor ve tabiri yerindeyse taş gibi kotlar :)

  4. reklamı ilk kez görüyorum ama çok beğendim, kesinlikle orjinal.. Ankete mecburen Mavi dedim, para olsa Diesel’den şaşmazdım ama, neyse o da olur bir gün. Sevgiler…

  5. ben senede bı tane kot alıyorum onuda dieselden alıyorum.bı kaç sene once bostancıdakı dieselin fabrıka satış mağazasını keşfettim bıde bazı gunlerde acayıp ındırım yapıolar haberde veriyolar sağolsunlar super oluyoo.en son olanda 2 tane aldım ama şimdi gıyemıyorm ınşallah doğumdan sonraa:))

  6. ltb dar kesimlerine kesinlikle levise tercih ederim bershkadan aldığım bol pantolonlarda çok kullanışlı onlarıda tavsiye ederim çok çabuk sıkılan biri olduğum için diesel i tercih etmem ona vericeğim parayla daha fazla seçenek yaparım kendime buda benim görüşüm haa taş gibidir o ayrı :)

  7. Little Big’in “skinny jeans” leri benim vazgeçilmezim..Ayrıca taşlar, kumaşlar, boncuklar, püsküller ve ekledikleri çeşitli aksesuarlarla fark yarattıkları kesin.Neden şıklarda yok anlamadım Yeliz’cim..

  8. levise nedense hiç sevmiyorum ben hiçde almam.mavi jeanse bayılıyorum ama:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak