Y Harfine Dikkat

Sevgili Özgür Masur’a buradan tekrar teşekkür ediyorum;)

20 Comments
 1. valla hiç yorum yazmam ama bu posta yorum yazılır, neden mi diğer onlarca blog özgür masur aşağı özgür masur yukarı bir sürü röportaj yaptı hediye verdi ama sadece senin adın geçiyor.

  o bloggerların süper star tavırları çok itici bu yüzden senin duruşunu çok beğeniyorum. ileride bunu tekrar dile getireceğim.
  goo onn!

 2. vayy vayy vayyy yelizocummm vallahi ne denir ki çok mutlu oldum gerçekten :) artık bütün kızlar buraya toplanır :) daha daha başarılı ol inşallah öpücükler :)

 3. Bu videonun yayınlandığı çok olmuş, Özgür Masur bahsettiğinde haberim oldu. Herkese güzel dileklerinden dolayı teşekkür ederim ;)

 4. Bu videonun yayınlandığı bayağı olmuş. Özgür Masur ile sohpet esnasında haberim oldu. Hem ona hemde sizlere güzel dileklerinizden dolayı teşekkür ederim ;)

 5. Yelizcim bu çok gurur verici olmalı :) senin adına sevindim..senin duruşunu sohbet tarzını ben de çok begeniorum. inşallah hep böyle kal. demek ki Özgür Masur aramızda :) bunu da öğrendik =) sevgiyle kal. öpüyorum kocaman..

 6. yelizcim çok tebrik ederim kendi ismimi söyleseydi ancak bu kadar sevinirdim inan:) sayende modaya bakış açım değişti her gün aralıksız takip ediyorum interneti açınca ilk önce buraya giriyorum çok teşekkür ederiz. duruşun ve mütevazi kişiliğini çok seviyoruz başarılarının devamını dilerim bu arada Özgür Masurun aramızda olduğunu bilmek de ayrı gurur verici:)

 7. ne kadar şaşırmış ve sevinmişsindir tebrikler gerçekten çok güzel bir site umarım bu sitenin adı dünya çapında da yayılır :) başarıların devamını diLerim canım :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak