Yatak Odası Dekorasyonu

Size, farklı renk ve mobilyalarla dekore edilmiş yatak odası önerileri sunmak istedim. Son zamanlarda renkli modellere takılmıştım. Birazcık soft ve sade modellerede yer vermek lazım diye düşündüm.

Yatak Odası Dekorasyonu

Duvarların ve nevresim takımının rengi biirbiriyle uyumlu gri tonlarında kullanılmış, gri lamba, meşe renginde şifoniyer uyumlu ve güzel görünüyor.

Yatak Odası Dekorasyonu

Wenge mobilya ve deve tüyü rengi yatağın uyumu gayet başarılı, kahverengi bir halı ve modern sandalye, gri baş ucu lambası, uygun aksesuarlar sade ve güzel. 

Yatak Odası Dekorasyonu

Duvar mavi tonlarına boyanmış, bej halı, meşe rengi yatak, deri karışımı pufu ile farklı bir yatak odası önerisi daha. Duvardaki çerçeveler ayrı bir hava katmış. Ayrıca duvar renginde tekli koltuk çok ince düşünülmüş bir detay, hatta tek renk yerine çizgili bir kumaştan koltukda olabilirdi, ben olsam öyle yapardım:).

Yatak Odası Dekorasyonu

Wenge yatak, açık meşe rengi dolaplarla uyumlu hale getirilmiş. Açık bej tonlarında bir abajur ve uygun bir çerçeve de resim, yerdeki cici tüylü halı ise tek kelime ile süper. Yatağın üzerindeki çiçekli saten yastıklar ayrı bir hava katmış. Bence her bir yatak odasına uygun renklerde bu tip yastıklar kullanılmalı.

Yatak Odası Dekorasyonu

Farklı ve alışagelmişin dışında bir yatak. Görüp beğenip pek uygulanmayan bir yatak modeli olsa gerek. Mavi ve grinin uyumu gayet iyi, tekli koltuk yine yerini almış durumda.


Yorum
 1. Posted by tuğba
 2. Posted by yeliz
 3. Posted by rengin
 4. Posted by yeliz
 5. Posted by asuman temiz
 6. Posted by hande
 7. Posted by hatice
 8. Posted by gönül
 9. Posted by fatos
 10. Posted by zeynep
 11. Posted by zeynep
 12. Posted by ESMA
 13. Posted by cido

Yorum Yapın