Yazın Bot Giymemekte Kararlı mısınız?

botlar1

botlar2

botlar3

botlar4

fotoğraflar: justjared, fadedyouth

Yaz sezonu sonuna doğru botların giyilme oranı iyici arttı. Bu konuyu daha önceki yazılarımda ele almıştım. Etek, şort veya elbiselerle kombinlenen botları havalarında yavaş yavaş soğumasıyla rahatlıkla kullanabiliriz.

22 Comments
 1. yok ben gayet giyiyorum:) geçen yıl kotondan aldığım delikli çizmelerim vardı ince.. onları kot etek ve şortlarımın altına giyiyorum çokta güzel oluyor:)

 2. bence ayakları terletmesi dışında başka eksi bir durumu yok botun. yazında kışında çok şık oluyor :))

 3. bot?hem de yazın ı ıh olmaz bana göre insana deli derler.amaa akşam güzel bir kombin yakalanırsa belkiiiii

 4. ince tabanlı ve yumuşak botları tercih ediyorum ama hala tuhaf karşılanıyor diye cesaretim kırılıyor

 5. bunlarda mantar felan olmuyomu acaba ?? hem zaten kışın uzun sürdüğü bi ülkedeyiz yaz dediğin 3 aycık bişi kışın yetmiyomuş gibi bide yazın ayacıklarıma işkence edemem azcık onlarda gün yüzü görsün yazık yahu :) ama illada giyilecekse pembe vs. gibi renkli olanından ugg tercihim olur..

 6. bahar aylarında giyilebilir yada serin akşamlarda ama yazın çok sıcakta kendime böyle işkence edemem sandaletler babetler topuklular varken şıkır şıkır püfül püfül ne gerek var ayoll :))

 7. ya gusel durmus ama, bu sıcakta bu botlarla pek rahat olduklarını sanmıyorumm….sandaletlerde cok guzel oluo bence, gladyatör sandaletler mesela daha hos durabılır…

 8. Hayırrrrr bu sıcakta kesinlikle kimse bana bot çizme giydiremezzz :)))) Altı şişane üstü kaval valla kaldırmaz bünyem =)

 9. aslında yazlık kıyafetlerle özellikle şort ve mini eteklerle kombinlenen çizmeleri seviyorum göze hoş geliyor ama ben kışı ve giyinmeyi sevmiyorum :) mümkünse şurda 3 aycık açılalım saçılalım :)))) ne gerek var pastırma sıcaklarında bota mota? ben giymem ama illa da giyicem diyen mazoşist arkadaşlara gladyatörler çıktı zaten :) dolayısıyla, kararlıyım!:)

 10. güzel görünüyorlarda.. ben babet bile giyemiyorum havalar biraz serinlemeden… ne çizmesi yahuuu

 11. Ya ben kışı çok seviyorum ama yazın izmir insanı bu botları kaldıramaz diye düşünüyorum çünkü ülkece hala aşamadığımız durumlar biride bunlardan biri insanlar rahatca ve özgürce malesef sokağa çıkamıyor çünkü gözler hemen üstünüzde oluyor o yüzdende malesef giyemicez :(:(

 12. Bu sıcaktaa babet terlk bılee gıymk ıstemıorm ama cok hos gorunuor kort ve sortlarlaa..Kış geLsede kelebeklı cızmelermı gıysem=)) cok begenıcegnzede emınm=)

 13. Spor ayakkabı giyiyorsak bot da giyilir. Bazı spor ayakkabılar bottan daha sıcak tutuyor. -.-
  Tabi Akdeniz ülkesiyiz, yazlar sıcak geçiyor. Yazın bot giymenin yaygın olmamasının haklı sebepleri var yani.
  Ha ben giyerim demiyorum, kışın bile hoşlanmıyorum bot giymekten.

 14. Londra’da giyenleri anlıyorum, bir sıcak/bir soğuk ve yağmurlu olmak üzere gün içinde 10 defa hava değişiyor. Ama Los Angeles’ta giyenler tamamen özenti… Tabi insanın 1500 çift ayakkabısı olunca bir defa giydiği bir botun leş gibi ayak kokmasının bir önemi kalmıyordur.

 15. çok güssell duranları var cidden…ben kendime yakıştırmadığım için giymiyorum ama tarzını beğenmedim desem yalan:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak