Yazlık Bereler

yaz-bere1

yaz-bere2

fotoğraflar: fadedyouth, rihannadaily

Yaz aylarında bere kullanmak da nereden çıktı diyeceksiniz ama gördüğünüz üzere ünlü yıldızlar bereleriyle görüntülenmeye başladılar.

 Fötr şapkalar ve berelerle geçireceğimiz bir yaz sezonu geçireceğiz sanırım. Modeller yine kış sezonundaki gibi salaş ve sade.

11 Comments
 1. yazın sıcağında beremi takılır yaaa? kafalarındaki pek ince şeylere de benzemiyor, allah akıl versin bu ünlülere!

 2. peline katılıyorum..ben kışın bile saçım bozulmasın diye bere takmam ki yazın sıcakda hiç çekemem valla..:))

 3. Aynen pelin sana katılıyorum kafalarındaki pek inceye benzemiyor o sıcakta hiç çekilmez doğrusu…:)

 4. yazlık bereler yerine, “saçlar çok kötüyken takılan bereler” demek daha uygun gibi geldi bana fotoğraflara bakınca :)

 5. moda ya uyalım tarz yapalım derken ayarı kacırıyorlar bence bozmuslar ben bunu tutmadım

 6. Pelin ve Seda’ya katılıyorum.
  Yazın hiç çekilmez valla. Takmak mı? Tövbe.

 7. peline katılıyorum o sıcakta hiç çekilmez ay allah şu ünlülere akıl versin.moda için saçımı bozup terleyip duramam yani

 8. bi avril’in beresi yakışmış zaten gerisi kesinlikle sedanın dediği gb! =) ben kışın bile kafama bişi takmayı sevmem saçlarım hemen bozuluo basılıo hiç hoş olmuyo… aslında bu ünlülerde de biraz ‘kafa’ olsa bu sıcakta bozuk saçlarını bere yerine geniş bi saç bantıyla falan kapayabilirler, hem daha şık olur hem de altı şişhane üstü buzhane durumu olmaz, ayakta terlik kafada bere, mahallenin delisi gb gözküolar bence.. =))))

 9. Yani şahsen türkiye bu kadarını kaldırmaz :))herkes size şaşkın gözlerle bakar heralde delimi bu diye bencede kışın iyi ama türkiye sıcağında hele birde izmir sıcağında hiç çekilmez ama kış için çok güzeller :))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak