Yeliz Bölükbaşı’nın Takıları / Sizden Gelenler

tahtakupe.jpg

Blogumu takip eden Yeliz Bölükbaşı kısa bir süre önce takı yapmaya başlamış. Yaptığı takıların bir kısmını sizden gelenler kategorisinde paylaşmam için göndermiş. Yeliz bu kadar kısa sürede bunları tasarladıysan ilerleyen günlerde neler olur artık ellerine sağlık. Yeliz kendi yaptığın takıları kullanmanın zevki ayrı değil mi? Örneğin ben tasarladığım takıları kullandığımda kendimi çok mutlu hissediyorum.

Arkadaşlar, sizden gelenler kategorisi için yaptığınız hobi , el emeği şeyler haricinde aldığınız kıyafetlerle ilgili önerilerinizi de bekliyorum.

pembesalkimkupe.jpgmaviskolyekupe.jpgincibileklik.jpgrenkcumbusu.jpg

6 Comments
  1. gerçekten çok zevkli ve çok şık. yeni başlayan biri için oldukça başarılı.. tebrik ederim.

  2. Öncelikle çok teşekkür ediyorum paylaşımımı kabul ettiğiniz için.Ve ayrıca yorumlar içinde çok teşekkürler :) Kesinlikle apayrı bişey istediğin modelde istediğin renkte takı yapıp takmak çok güzel bişey.
    inşallah dediğiniz gibi ileride daha güzellerini yapabilir.görüşmek üzere hoşkalın

  3. Yelızcım bravo bu kısa surede cok ıyı bır emek cıkarmıssın gercekten sık zarıf guzel takılar devamındada daha guzel seyler yapıcagana emınım takı sektorunde yuru derım yoluna arkadasım. :)

  4. yeliz abla gerçekten çok şirin ve çok şık!!!!bu kısa sürede çok iyi iş çıkarmışsın tebrik eder başarılarının devamını dilerimmmmmm!!!!!!!

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak