Yemek Tarifleri / Yemek Tv

Yemek yapmak artık daha keyifli hale geldi. Yemek programları, yemek blogları ve şimdide yemekevi.tv. Görüntülü yemek tariflerini zevkli bir şekilde izleyerek uygulama şansınız var.

Türkiye’nin ilk ve tek video destekli yemek tarifleri sitesi olan yemekevi.tv Türkiye’nin beş yıldızlı şefleri, ünlü restoranların sahipleri ve mutfak kurslarının profesyonel öğretmenleri ve usta aşçıların anlatımlarıyla çeşit çeşit yemek tariflerini içeriyor.

Mezelerden çorbaya, salatadan tatlıya kadar pek çok yemek tarifinin yer aldığı yemekevi.tv’de yemeklerin sunumu ve süslenmesiyle ilgili de pratik bilgiler yer alıyor. Çocuk yemekleri, yöresel yemekler, vejetaryan yemekler, dünya mutfakları, mekan tavsiyeleri, yeme-içme haberleri ve köşe yazıları gibi bölümlerde yemekle ilgili keyifli bilgiler yayınlanıyor.

yemekevi.tv’ye ayrıca tarif göndermek de mümkün. İnternetin ilk yemek televizyonunda değişik tariflerini yayınlamak ve herkesle paylaşmak isteyenler tariflerini kolayca siteye gönderebiliyor. Yemekevi tv’ye bu adresten ulaşabilirsiniz.

Güzel yemekler, pastalar, börekler yapmak istiyorsanız yemek şenliği sitesini de ziyaret etmelisiniz.

4 Comments
  1. Ahh Yeliz’ciğim ne kadar naziksin! Bu sabah aklıma gelmiştin, okuyunca ne hoş bir tesadüf oldu. İçimden bir ses “Yelizin Dünyası”na bak dedi. Bakınca kendimi görüverdim.
    Çok teşekkür ederim ;)

    Sevgiler….

  2. Hülya’cım habersiz oldu ama olsun :) Artık hafta sonu bizlere güzel yemek tariflerinden yayınlarsın tabi kendini iyi hissediyorsan :)Öpüyorum

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak