Yeni Cilt Bakım Rehberiniz

 

Cilt bakımı ve cil tipinize uygun bakım ve kozmetik ürün seçmek hepimiz için çok önemlidir. Yanlış bakım ve yanlış ürünü seçmek istenmeyen sonuçlar doğurabiliyor ve ardından geçmek bilmeyen cilt problemleri başlıyor. Hassas bir cilde sahip olduğum için ben de sürekli internet üzerinden araştırmalar yapıyorum. Cilt bakımı için mutlaka hassas bir cilde sahip olmak gerekmiyor. Kusursuz, yaşlanmayan ve bir ömür boyu güzel bir cilt için bakım vazgeçilmezdir.

Bu konuda bugün size bir müjdem var. Bilimsel araştırmaları ışığında ürünlerini geliştiren Avon, bu bilgi birikimini yeni açtığı ciltbakim.avon-turkiye.com sitesiyle bizlere aktarıyor. Cilt Bakımı, Temizleyiciler, Nemlendirme, Vücut Bakımı ve Güneş Kremleri hakkında önemli ve bizler için yardımcı bilgilere ulaşmak artık çok daha kolay. Sivilceler , lekeler, kırışıklıklar, çizgiler, kuruluk ve pek çok cilt sorununun cevaplarını Avon’un yeni cilt bakım sitesinde bulabilirsiniz.

En çok zorlandığımız doğru cilt bakımı ürün seçimi de Avon ile artık çok kolay. ciltbakim.avon-turkiye.com sitesinde bulunan Cilt Bakım Testi ile ihtiyacınız olan ürüne ulaşmak çok kolay.

Her yaşa uygun ve sadece 4 adımda doğru ürüne ulaştığımız bu testi bir de beraber yapalım.

Detaylar için tıklayınız.

Önce yaşınızı giriyorsunuz

ve sonrasında cilt probleminizi

doğal ürün veya teknoloji destekli ürün tercihinizi yapıyorsunuz

ve işte ihtiyacınız olan ürün seçenekleri

İşte bu test ile doğru ürüne ulaşmak bu kadar kolay. Hepimizin kullanması gereken nemlendirici kremler için Avon yeni ANEW Hidro-Advance serisini yarattı.  Tüm cilt yapılarına uygun olarak hazırlanan bu nemlendirici serisi ile ilgili bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz.

Cilt bakım rehberinizle hemen tanışmak için tıklayın

Detaylar için tıklayınız.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak