Yeni Parfümü İçin Marilyn Monroe Oldu

Paris_Hilton_Tease02Paris_Hilton_Tease05

Paris Hilton, yeni parfümü Tease’in tanıtımında Marilyn Monroe kılığına girdi. Paris Hilton’un Marilyn Monroe’den ilham alarak hazırlamış olduğu parfümü Tease, 28$ – 55$ arasında satışa sunulacak.


fotoğraflar: hotcelebshome

25 Comments
 1. aman sen eksik kalmıştın…bu elbise geçen hillary duff un giydiği yeşil elbisenin aynısı deilmi ??

 2. Hiç olmamış çok itici yaa :s elleri ve ayakları 70 yaşında bir yaşlı insan eli gibi… nerde marilyn nerde paris??!!! ama kokuyu merak ettim.

 3. ben hiç sevmiyorum bu bayanı çok itici bir sempatiklik yok yani ayrıca evt elleri ayakları yaşlı bayanlar gibi olmuş neden öyle duruyorlar anlamadım doğrusu ama bu arada kokuyu merak ediyorum tabi:))

 4. marilynin m si bile olamamış bence (:
  göğüsleri nasıl öyle duruyor? iç çamaşırından mı elbiseden mi?

 5. çok basit bi görüntüüü paris olmuş marilyn komikkkk şu görüntüyle yanından bile geçemez bence….ayrıca üstündeki şu bandage elbiseyi çeşitli renkleride dahil görmekten bıktımmm diyebilirim vede parisin bu kdr göğsü yoktu yanii sanırım bi operasyon geçirmiş?birde ayakkabılarla elbisenin ne alaka uyumuna bakıorm ve hiç bi alaka bulamıormmm we söylemeden edemicem bu kızcaazın ayakları ve elleri neden bu kdr korkunççççç!!!!

 6. ben bu kızı nedense pek sevmiyorum çok negatif bi elektirik var bence ama parfüm beklediğimden daha uygun ence :))

 7. dünyanın en çirkin marilyn taklidi olmuş hiç yakışmamış bu kadını görmek istemiyorum artık

 8. ayakların berbart derecede iğrenç bu kadında da ayaklarındada bi bayan zarifliği yok koca ayaklı marliyn moorenun tırnağı bile olamaz asaletin doğuştan gelen bir şey olduna inanan birisi olarak şunu söyleyebilirim milyoner olup ünlü tasarımcıların elbisesini giysede paris hilton boşsun elbiseyi kesinlikle taşıyamamışsın kullandığı aksesuarlar dikkat çekici olması nedeniyle bence vücudunki kusurları ortaya çıkarmış damarları çok kalın ve çıkık ve kocaman burnu var

 9. bu kadını hiç sevmiyorum kendini sexi mi sanıyor o göğüsler iğrenççç eller ve ayaklar daha iğrenç teğet bile geçmemiş MARİLYN’i:)))iğrenççççç…

 10. gizem aynı şeyi yazacaktım gerek yok.. senin yazdığının altına imzamı atarım…:)

 11. mümkünse bi daa olmasın:)gögüsleride sıkıştırmak için bayaa çabalamışlar patlıcak gibi çok berbet görünüo

 12. amaaann bu ne ayol nekadar çirkin ayrıca koca ayaklı :) bedava verseler sıkmam parfümünü :P

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak