Yepyeni bir Online Alışveriş sistemi. Sizi çok mutlu edecek

Online alışveriş yaparken aynı zamanda para iadesi almak istemez misiniz? Hepimiz hemen hemen her gün sıklıkla kullandığı mız e-ticaret sitelerinden Bonusbay ile para iadesi almak mümkün hemde sadece birkaç adımda. Bu arada ilk üyelikte 10tl’de bonus kazanma fırsatınız var. Bu fırsatı yakalamak için bu linkten hemen üye olabilirsiniz.

Bonusbay‘a facebook hesabınız veya e-posta adresi ve şifrenizle kolayca üye olabiliyorsunuz. Daha sonra ise yapmanız gereken mağazalar kısmından alışveriş yapacağınız siteye girmek. Bundan sonra sistem sizi otomatik tanıyor ve alışverişinizin miktarı oranında para iadesini hesabınıza gönderiyor. Zaten sürekli e-ticaret sitelerinden alışveriş yapıyoruz, bu alışverişin bir kısmını da para iadesi alarak yeni alışverişlere kaynak sağlamak çok akıllıca :)

Sıklıkla alışveriş yaptığınız mağazaları da benim gibi Favori Mağazalarım kısmına eklemenizi tavsiye ederim. Böylelikle her sabah girdiğiniz alışveriş sitelerine Bonusbay üzerinden hem kolayca siteye girmiş hem de para iadesi almış oluyorsunuz. Bonusbay’a üye mağazalar arasında benim de alışveriş yaptığım Beymen, Markafoni, Trendyol, Lidyana, hepsiburada.com ve gittigidiyor gibi e-ticaret siteleri gibi birçok site yer alıyor ve anlaşma yapılan mağazalar her geçen gün de artıyor.

Ben de birkaç gün önce Lidyana’dan aldığım sırt çantamdan 5.39tl bonus alarak Bonusbayı kullanmaya başladım. İşlem ise çok basit. Favorilere eklediğim mağazalar kısmından Lidyana sitesine Bonus Al tuşu ile yönlenerek alışverişe başladım.

Bundan sonra zaten sistem sizi tanıyor ve her zaman yaptığınız gibi alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

İşte ilk alışveriş ve ilk üyelikten aldığım para iadem. Her gün yaptığınız alışverişleri bu şekilde tamamladığınızda ayda en az bir alışverişiniz bedavaya geliyor.

Bonusbay üyeliğinizi başlatmak ve hemen para iadelerine başlamak için bu linkten e-posta adresi ve şifre girmeniz yeterli.

Bonusbay ile moda haricinde dekorasyon, yeme içme, tatil hatta herkesin ihtiyacına hitap eden alışverişlerden iade almak mümkün.

Yorum yapınız

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak