Yılancılar Sizi :)

ashley-tisdale

zoe-saldana-sh

miley-cyrus

lima

rihanna

Yılan desenleri ve yılan figürlü aksesuarlar en gözde sezonunu yaşıyor. Bu aralar özellikle yüzüklerde karşımıza çıkmaya başlayan yılan figürlerini elbiselerin üzerinde desen olarakta görmek mümkün. Zaten kış sezonundan beri çanta ve ayakkabılarda yılan desenleri kullanılmıştı.

13 Comments
  1. Kesinlikle elvana katılıyorum. Oldum bittim yılan derisi yılan figürlerini sevmem hatta ben çocukken annemin yılan derisi muhteşem bir ayakkabısı vardı onu bile haz etmezdim :)

  2. oldum olası yılan desenli ve figürlü şeyleri sevmem..o yüzden cavalli aksesuarda sevmem mesela..:)) ama yılan derisinden çanta takarım yani..:))

  3. fena deil ama bilemiyorummmmm :D belki yılan şeklinde bi bileklik olabilir kolu saran. ben leoparr deseni ni daa çok sewiyorumm çok hoş duruyoo benceee
    _____________________

  4. ıyyyyy yılan mı başka figür mü kalmadı ya hayatta kullanmıyacağım birşey çooook iticiii…birde bu victoria secret mankenlerinin aygın baygın bakışları beni öldürüyo ne sinirler…

  5. Elvana kesinlikle katılıyorum! Oldum olası şu yılan motiflerinden,yılan desenlerinden vs. tiksinmişimdir. En iyisi leopar! :)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak