Yılbaşı İçin Dekoratif Sunumlar

Sevgili okuyucularımdan Burcu geçen hafta yılbaşı için öneriler sunmamı istemişti, bende de birkaç öneri hazırda vardı ve paylaşmak istedim. Umarım hoşunuza gider, devamı gelecek:) Sevgiler

yilbasi31.jpg

Her zaman salonunuzun bir köşesine çam ağacı koymak yerine, sofralarınızı da bitkilerle güzelleştirebileceğiniz  farklı bir dekoratif öneri.

yilbasi21.jpg

Duvar süslemeleri son zamanlarda daha fazla kullanılıyor sanırım. Duvarlarınızın istediğiniz yerine bitkilerden şekil vererek asabilir hatta üzerine minik ışıklardan takabilirsiniz. Çam ağacından sıkılanlar uygulayabilir bence çok hoş görünüyor ben uygulayabilirim:)

yilbasi11.jpg

Çam ağacı çok yer kaplıyor diye düşünenler için alternatif bir model daha duvara monte edilmiş bitkiler ve raflarınızın üzerine günün anlam ve önemini belirten mumlar, hediye paketleri.

yilbasi81.jpg

Çam ağacınızı süslediyseniz, alt kısmına neler koyacaksınız kozalaklar, hediye paketler vs.

yilbasi41.jpg

Çam ağacının altını daha ışıl ışıl, renkli ve dikkat çekici süslemek isteyenler için bu öneri dikkate alınmalı.

3 Comments
  1. merhaba yeliz,
    siteni bugün keşfettim çok güzel şeyler var. ilk resimdeki runner a bayıldım çok güzel duruyor beyaz tabaklarla.
    sevgiler..

  2. Laçin, benim sitemi keşfetti, beğendiğini söyledi, bağlantılarına ekledi ve iki gün sonra beni bağlantılarından çıkardı neden acaba?
    Birisi tarafından dolduruşa getirilmiş! Benim için link değişimi başkaları gibi çok önemli değil.
    Yine de benim için önemli olan gerçek düşüncesidir, her ne kadar başkasının etkisin de kalsa da bloğuma ziyareti için tekrar teşekkür ederim:)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak