Yılbaşı Paketini Kazanan

yilbasi

Yeni yıl eğlencemiz sona erdi! 138.yorumu ile Sevgili Beren son hediye paketimizin sahibi oldu. Kendisinden moda@yelizindunyasi.com’a adres bilgilerini göndermesini rica edeceğim.

Sevgiler

23 Comments
 1. oo berencim bak sansın varmıs 2011′ e sanslı girdin tebrik ediorum seni;))

 2. ayyyyyy inanamıyorummm yaa şok oldummm ayy :)) yaa kızlar bişey anlatıcam yarışma ilk başladığında yazıyorum yazıyorum gitmiyordu dedim ki neyse artık yarın yazarım ertesi gün bu yorumu yazdımm allahım bu kadar olur gerçekten çok mutlu oldum yelizcimmm çok teşk ederim bunun üzerine bir post göndermem lazım ayy çok mutluyum öpücükler:)

 3. Tebrikler Beren 2011 şimdiden senin yılın olmuş ;) Güle güle kullan cicilerini :)

 4. aayyy canım benim vallahi kendim kazanmış kadar sevindim. bu yıl senin yılın olcak demek ki hayatım, güle güle kullan hepsini, çok çok öptüm seni…

 5. berooooooooooooo kıskandıımmm :(
  adına sevndim kuşum gülee güle kullannnve bu yıl hep mutlu ol emi:)

 6. süperrrrrrrrrr:)))))çok mutlu oldum…beroşummm hepsini sağlıkla kullan minnoşum öptüm:)

 7. hep böyle derler sonunda hediyeyi kaparlar ohh ne güzel biz çok şanslıyız ya

 8. ayy kokoşumaaa bak sen.. bu sene valla senin yılın tızım belli oldu güle güle kullan canım bnm kendim kazanmış kadar sevindim valla =) öpüyorum kocaman..

 9. ayy kızlar pelikli,zeynep,strawberry,emina,liz.vildanımmm çok teşk ederim bitaneciklerim benim :))

 10. ESOŞUMM gerçekten ama ilk defa böyle oldu yaa çok mutluyum :)teşk ederim.MAYBİŞİM kurban olurum paylaşalım mı şekercimmm :)) öpcükler tatlım :)ELİFCİM canım iltifat olarak kabul ediyorum yazdıklarını öpüyorum bitanem :)LONGİNGİMM fıstığım çok teşk ederim kokoshumm valla daha da kokosh olayım barikkk :)HLY tatlım teşk ederim

 11. Ayy beroooşşh çok sevindim senin adına.Koç burcumusun?Bu yıl koçların yılı olucakmış ama benim hayatımda henüz tık yok:)mutlu günlerde kullanman dileğiyle inşallah tatlım öpüyorum…

 12. ELİF BATU teşk ederim bitanem evet duydum koçalrın yılıymış ama ben teraziyim tatlım ama terazilerde çok sanşlıymış bu yıl :)) BETÜLCÜM canım 3 tane vardı sanırım 2 tanesi verildi 3. benim oldu işallah diğer hediyelere tatlım öpüldün :)

 13. beren tebrikler tatlım, güzel günlerde kullanman dileklerimle öpüorum senii

 14. sezucummm canımın içi teşk ederim bitanem . yelizcim bu arada işteyim şimdi akşam eve geçince göndericem adres bilgilerimi öptüm :)

 15. şerifecimm canım işallah :) nazancım bitanem çok teşekürler :)

 16. gule gulekullan canım…dıger paketlerı kım kazandı pekı ya benı bılgılendırın

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak