Yine Yeniden Leopar


Agyness Deyn, Rachel Bilson, Kiera Knightley

Claudia Schiffer, Alice Dellal, Lou Doillion

Leopar elbiseler, tunikler, şallar, ayakkabılar daha birçok parça 2009 kış sezonunun dikkat çeken parçaları arasında. Leopar deseninden genelde beyler pek hoşlanmazlar diye biliyorum. Siz seviyormu sunuz ?

14 Comments
 1. Şu leopar deseninin ortalarda olmadığını hiç göremedim ki hep moda, bazı şeylerde hoşuma gidiyor abartılı olursa beğenmiyorum birazda renk ve desenlere bağlı sanırım.

 2. sevmiyorum hic… bence genclerde hic guzel durmuyo daha cok orta yas kadinlar icin ama benim fikrim bu sevenler ola bilir….

 3. normalde bende pek sevmem ama rachel bilson ın hırkasını cok sevdim benimde olsun:))

 4. leopar desenine bayılıyoruuuummmmmmmmmmm :)
  ve hiç bi zaman modasının geçmemesinden dolayı da gayet mutluyum :)

 5. rachel bilsonun hırkasına ben de bayıldııımmm :)
  kombine süper,leopar giyilmesi bilindiğinde gençlerde de çok hoş duruyo bence

 6. Leopar modası hiçbir zaman geçmiyor,eskimiyor!!Leopar kemerlerim,takılarım,hırkalarım,elbiselerim,kazaklarım,hatta yatak örtüm severek kullandığım eşyalarıdan..Fakat leopar gerçek renginde kullanılmalı.Farklı renklerde hoş durmuyor bence..Arıca Rachel’in hırkası benim de hoşuma gitti.Fakat bir farklı modeli zaten dolabımda:)Teşekkürler Yeliz..

 7. bence ıykkkk.hiç sevmiyorum.kimseye yakışmıyor.sadece leoparın kendisine yakışıyor.:)

 8. bencede sadece hırkada çok şık olmuş. leopar deseni kemer,toka, fular gibi aksesuarlara yakışıyor.benimde evde halım leopar deseni yelizcim fotoğrafını gördü.

 9. rachel bilson un hırkası dışında beğendiğim olmadı.açıkçası bende pek sevmiyorum leopar desenli şeyleri.ama bazıları gerçekten hoş ve seksi duruyor.ama benim tarzım değil…

 10. şık ,hoş ,we kadınsıı yaşınıı daha olgun hissetmek isteyenler için iyi bi tercih…benimde yatak örtüm we bikaç takım leopar desenlii…nede olsaa kadın ruhuuu dişiliğii sewioruzzz ;))))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak