Yırtık Kotlar

Geçenlerde bir dergide Ümit Boyner’in üzerinde yırtık pırtık bir kot gördüm. Yurtdışından dönerken havaalanı çıkışında kendisini görüntülemişler. Dedim ki işte budur oraların havasını solumuş ve Türkiye’ye ayak basmış. Nedir bu yırtık kot çılgınlığı allah aşkına her hafta başka bir ünlü pantolonu ile boy gösteriyor.

 

6 Comments
  1. ben giymem açıkcası yelizcim. bu arada lauren’ın elindeki botları görünce aklıma geldi ugg veya ugg tarzı botlar gördün mü çok rahat edicem bitane edinirsem gibi geliyor(eskiden fena gıcıktım ama şuan ugg diyorum başka da bişey demiyorum:))

  2. yırtık kot hastası olarak bu haberine bayıldım.yaş,tarz ne olursa olsun herkeze uygununu bulabilirsiniz.Ankara’da paşajlarda 20ytl ye bile varken bir çok ünlü markada yırtık kot yaptı.feminemlikle ters gibi görünsede;hem dişi hemde asi bir görüntü yarattığını düşünüyorum.illa cildinizin görünmesine gerek yok.hafif ipleri çıkmış eski havası verilmişleride süper..tuğba selam…ugg lardan hiç hoşlanmıyorum.ev botları var ya onlara benziyor bence.eminim çok rahatlar ama üzerine basılmışta yayılmış havası var.home store da 300-400 arası fiatları var.yağmur botlarıda vardı galiba..sevgiler:)))

  3. Ben eskimiş kotlarımı yırtıyorum paçasından dizinden çok hoş oluyo ama malasef yeni kotlarıma kıyamıyorum …ayrıca hala pek hoş karşılanmıyo bu yırtık modası özellikle annem tarafından :)

  4. bence çok güseller ama toplumumuz ve özellikle büyük yaşta olanlar çok hoş görmüyor.ben giymiyorum ama çok seviyorum yırtık kot pantolonları süperr:))

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak