Yırtık Pırtık Kotlar

Yırtık kotlar gündemi meşgul etmeye devam ediyor. Hatta hafif yırtık kotlar yerine delik deşik modeller giyiliyor. Bu kadarı da gerekli mi bilemedim. Biraz yırtın canım abartmayın derim.

24 Comments
 1. oyy yelizcim günaydın:))) amanın yarabbim bu ne?yırtık kota bayılırımda bunlar abartmış..1 ve 3 ehh işte..yırtık kot bol modellerde daha güzel duruo:)))

 2. bir yırtık kot hepsinde bu kadarmı kötü durabilir.hiç beğenmedim modeller vücutlarına pek yakışmamış.kabus gibiler.

 3. üsttekiler güzel ama alttakiler gerçekten abartmışlar.biraz yırtık hoş duruyor gerçektende…dediğin gibi abartmaya gerek yok :)

  sevgiler…

 4. abartsalarmış!
  yırtık kotları ben de çok seviyorum ama üzerine kaplan atlamış gibi olmanın bi anlamı da yok yani..

 5. 1 ve 2 fena değil ama diğerleri gerçekten oktan çıkmış yay gibiler:)
  Birde bir sürü para vermişlerdir, bu kotlara yazık günah değil mi? O kadar aç yoksul insanı düşünürken o kıyafetlere para vermek ki böle bir kriz ortamında düşündürücü …!

 6. sadece 1 numara diyorum.gerisi ne yakışmış üstlerine ne de kotlar güzel

 7. İlk resimde Lindsay Lohan mı var işte Lindsay ve Rihanna’nın yırtık kotları olması gerektiği gibi de diğerleri ne biçim yahu…Hem sondaki resimdeki hatun(adı dilimin ucundaydı unuttum)çoookkk abartmış..Caaarttt diye yırtınmışlar moda moda diye:)))

 8. 3 Numara guzelmis bende digerlerini begenmedim.
  Son resimdeki kadin napmis oyle, farkli olmak icin insanlar kendini ne hale getiriyor cok komik..

 9. en sondaki resim Cheap Monday’e ait bir tasarım olsa gerek onun defilelerinde de ortası olmayan jean olarak podyumda boy gösteriyor.ama genelde bu tasarımcımız içine desenli çorap giyerek kombinliyor.her ne olursa olsun bana pek cazip gelmiyor.

 10. Bir ara bu kotlara çok takmıştım sürekli kotlarımı yırtıyordum. Şimdi kotumda küçük bir aşınma olsa utanıp giyemiyorum.
  Galiba büyümek bende disiplin getirdi.
  Ama yinede ikinci resimdeki kot kesiklerini beğendim. Bak büyüdüm diyorum yırtık pırtık lafını söylüceğime kesikler diyorum.

 11. yırtık kotlar herdaim çok hoşlar,çok da severek giyerim ama en sondaki ablamız ne yapmış ole yaa :D komple dizler açıkta hiç hoş deil bence…dierleri yakışmış

 12. farklı olacazz die kendilerini rezil ediyolar.yada yeni bi moda akını yaratmak ıstedıler herhalde..ama cılgını çıkartmıslar ..herşeyın bir dozu varr.rihanna nın ki iyi ama diğerleri korkunçç :(

 13. 1 guzel gorunuyor diyebilirim ama 2-3-4’e dogru giderek daha vasat bi’ hal almis gercekten. yirtik kot da bi’ yere kadar. ozellikle 4 sanki yanlislikla veya kaza sonucu o hale gelmis gibi gercekten hic hos degil deyip sozlerime klise bir lafla son vermek istiyorum; moda insanın kendine yakisani giymesidir :))

 14. Yırtık kotu sevmeyen yoktur sanırım.Severek giyildiğini de düşünüyorum,ama herşeyin azı karar çoğu zarar demişler.çok abartılı modelleri hiç bir zaman şık bulmuyorum….

 15. çok abartılı..haytta giymem…niye onca para verdiğim kotlarımı yırtayım ki ya da niye yırtık pırtık şeye onca para vereyim..:)))

 16. yırtıkkotlar grcktnde cok hoş druo ama yakısmyna da yakısmıo bnce.. ayrıca mu yırtık modasını abartıp suyunu cıkarmya grek yhk her seee kararında gusel;) sevgiler yelis ablacım…

 17. son resimdeki,kolundaki çantaya tüm parasını vermiş,giymeye bişiyi kalmamış gibi görünüyo :):)

 18. abartı bence bu kadarda yırtık pek hoş durmaz yani bastakiler iyi ama diqerleri vahşet

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak