Yok artık

gogus

Bu hafta Victoria Beckham’ın yaptırdığı göğüs estetiği magazin basınını meşgul etti. Transparan kıyafetlerin moda olmasıyla göğüslerde ön plana çıktı. Dün Lily Allen’in bu kıyafetine sansür uygulamaştık. Anlaşılan o ki göğüs uçlarının kıyafetlerden belli olması yeni bir trend. Victoria gösteriyorsa bir bildiği vardır herhalde. Bakın Altın Kelebek Ödülleri’nde Emel Sayın bu trendi nasıl başlatmış :)

emel-sayin

26 Comments
 1. Valla ben artık moda dünyasında olan hiçbirşeye şaşırmıyorum. Zaten Victoria Beckham’ın yaptıklarını taklit etmek hangi akla hizmettir? İnsan bu kadar parası olup da bu kadar mı sıkıcı giyinir?

 2. emel sayın mı.. oha felan oldum:) bu bir moda akımı olurmu bilmem ama hayatta uyamayacağım kesin..

 3. hakkaten artık suyunu çıkardılar. bu ne yahu.hiç estetik durmuyor.bunun sonu nereye varacak hiç bilmek ve görmek istemiyorum…

 4. moda denilen şeyin içinde iğrençlik yoktur yanılıyomuyum arkadaşlar. o zaman bu ne?

 5. emel sayındaki gerçek olamaz valla bi saattir daha aşağılara bakıyodum bu kadar dik olacağına inanamazdım
  :)))

 6. Emel Sayın estetik yaptırmış herhalde. Yelizcim valla bravo çok iyi yakalamışsın

 7. bence yeliz hepsinin senin kalpli sansürlerine ihtiyacı var. çünkü çok iğrenççlerrrrrrrr!!

 8. emel sayın kendini genç kız mı sanmış. demek ki onda da teşhircilik varmış da haberimiz yokmuş.

 9. hadi viki neysede moda diye herşeyi yapar ama emel sayın gibi hanımefendi görünümlü bir bayana (belkide sadece görüntü) hiç yakıştıramadım.

 10. bence bu moda akımı falan değil. havalar sıcak sütyen giymeye üşenmişler işte. ve ortaya böle saçma görüntüler çıkmış xdxd

 11. Bu nasıl bir modadır yahu!:)Berbat! Malla’ya katılıyorum, “Teşhircilik Modası” diye birşey çıkmış da haberimiz yok, genç körpe ünlülere yakıştırırm da Emel Sayın neden böyle bir hata yapar hiç anlamadım:) Tek kelimeyle “MODA KURBANI” tabii bu modaysa!:)

 12. Emel Sayın şok etkisi yarattı cidden o kadar kibar,alımlı,zarif biri… ilginç.bence çok kötü duruyor ne grek var ki:S

 13. zerafetine yakıştıramadım.. Her şeyin yaşı var yahu.. Ne bileyim teşhircilik bu biçimde trend olmalı mı?.. Bence trend olması gerektiğini düşünmüyorum çok garip.. Salaş iç çamasırsız dolaşmak ayrı bir şey bu şekilde trend haline getirmek başka bir şey,, Anlamsız geldi bana..

 14. ayy semacım walla yorumuna çok güldüm yaa çok tatlısın.belki emel sayın üşümüştür o anda gazteciler de hemen farkedince fotosunu çekmiştir.ne bilim olur yaa.emel sayın diğerlerinden farklı çünkü kötü düşünmek istemedim.

 15. teşhitcilik amaçlı yapılmasına bence de hiç hoş değil. ancak ben bu sıcak havalarda kalıp gibi (dolgulu veya dolgusuz) sütyenlerle dolaşmaktan çok sıkıntı duyuyorum. ince kumaştan balenli sütyenler de ne yazıkki böyle bir görüntü oluşturuyor. (göğüs ucu kapatıcı silikon tarzı ürünleri de hava aldırmaması açısından gayet sağlıksız buluyorum)keşke bunun bir arası olabilseydi..

 16. yok artık yaa..
  en iğrendiğim şey:S
  seda sayanda pepsinin reklamında beyaz tişörtü öyle giymiş.

 17. aa ölemiii.bilmiyodum.walla yelizcim yapmış yine yapacağnı süper olmuş.ama ben yine emel sayının üşüdüğü kanısındayım.emel sayını severm çünkü:)

 18. haklısınız ama kocaman insanları öyle meme uçları meydanda gezmesi görüntü açısından hoş değil.kendileri utanmıyorlar mı

 19. allah allah böyle olabileceğini tahmin edemedi heralde diye kandırmak istiyo içimden bi ses beni yoksa emel sayın a konduramıyorum yani :(

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak