Yüksek Tabanlı Platform Trendi

yuksektabanlar1.jpg
Fotoğraflar: justjared, topshop, elle
Platform ayakkabılar birkaç sezondur modacıların vazgeçilmezi oldu. Platform topuklarla her ne kadar yürümek zor olsada verdiği kadınsı imaj yüzünden çok tercih ediliyor. Yanlız bu sefer trend biraz daha farklı. Topuğun yanısıra tabanlardaki yükseklikte göze çarpıyor. Yukarıda görmüş olduğunuz modeller Topshop koleksiyonundan topuk yüksekliği yaklaşık 12cm, taban yüksekliği ise 5 cm. Belki bu şeklide yürümek biraz daha kolay olur.
yuksektabanlar2.jpg

Moda ikonu Victoria Beckham tabi bu trendin öncülüğünü yapıyor. Los Angeles’taki Meksika Restoranı Pink Taco’dan çıkarken objektiflere yakalanan Victoria Beckham, Versace 2008  kış koleksiyonundan giymiş olduğu bu pembe yüksek tabanlı platformlarla dikkat çekiyor.

yuksektabanlar3.jpg

İşte Victoria’nın giydiği yüksek tabanlı platform ayakkabıların bulunduğu Versace defilesinden kareler.

{democracy:17}
6 Comments
  1. bayılıyorum bu ayakkabılara.babetleri kim çıkardıysa insanlarda bi babettir gidiyor.kadınsı olan bu ayakkabıları neden tercih etmiyorlarki.victoria ya da çok yakışmış.çanta ayakkabı uyumuda hoş olmuş.ama biz nedense hala çanta ayakkabı farklı kullanmaya devam ediyoruz.bence aynı renk olmalı.yelizcim çanta ayakkabı uyumuyla iligili bir anket yapabilirmisin? ;;)

  2. Ben hem platform hemde babet giymekten keyif alıyorum. Çanta ayakkabı uyumu bence her zaman şart değil ama zaman zaman da göze çok hoş gelebiliyor. Anket önerin için teşekkür ederim Nefes’cim listeme ekledim :)))

  3. babet de güzel ama nefesin de dediği gibi herkess babet giyiyor babet giyenler kadar platform da giyseler..:) ama topshop olanları hiç beğenmedim vikininkiler ve louboutin tarzı olanlar güzel;;)

  4. Ben de çok beğendim bunları. bir de benim gibi kısa boylular için süper. Yüksek olmalarına rağmen rahatlar da.

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak