Yüksel Bel Skinny Jeanler

fergie.jpgskinny-jean.jpg

People web sitesinde Fergie bu resminde, yeni model yüksek bel ve skinny jeanlerden giymiş. Geçen sezonun vazgeçilmezi skinny jeanler ve bu sezonun modası yüksel bel pantolonların karışımından bir trend yaratmaya çalışmışlar. Bana sorarsınız çok kötü görünüyor, ben giymem. Peki siz giyer misiniz?

Şöyle bir on yıl öncesindeki fotoğraflarım aklıma gelince bile kendime gülüyorum. Ben dahil herkesin bir yüksel bel pantolonu olmuştur herhalde. Bu arada Topshop‘un yeni sezonunda  bu yüksel bel skinny jeanlerden satılıyor. Ayrıca renkli olan skinny jeanleri (yüksel bel olmayan modelleri) 2007 2008 sonbahar kış sezonunda çok göreceğiz. 

Bu resimdeki siyah yüksek bel skinny jeanleri görünce Karadeniz yöresinde giyilen zıpkalar gözümün önüne geldi, gerçi zıpka modelleri dizden yukarısı biraz şalvar modelinde. Ben yinede bunları zıpkalara çok benzettim:)

7 Comments
  1. göz zevkimi bırakıyorlar artık sokaklarda rüküşlük diz boyu,şu moda aldım giydim yakışan yakışmayan herkes herşeyi giymeye kalkıyor:)

  2. bence çok tarz ve hoş duruyo! hem artık haberlerde ‘düşük bel giyenler böbreklere dikkat’ diyen uzmanalar ve bol bol popo firikiği veren insanlar olamaz. güzel oldu bence ben beğendim:)

  3. Tuğba,popo firikiğine benimde tahammülüm yok valla sana bu anlamda yürekten katılıyorum.Sevgiler

  4. yüksek belin geri dönmesi çok güsel olmuş.düşük bel beldeki yağlanmayı artırıyormuş, vücüda zararlıymış.hem o paçaların sokaklarda yere sürtmesi,göbeğin poponun açılması çok kötü..yaşasın yüksek bel..

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak