Zara Haziran Lookbook

Beyaz ağırlıklı Zara Haziran Lookbook’unda göze çarpan parçalar deri ceketler, ipek bluzlar ve kolyeler. Sezon trendi zımba detayı ise şifon gömleklere uygulanmış. Kışın giymeye doyamadığımız şifon gömleklerin kolsuz versiyonu ise tam sezonluk.

9 Comments
  1. canım yelizcim merhabalar sana bi soru sorabilrimiyim izin veririsen canım sen bu işin içindesin ya birde sana sorayım dedim şimdi ben zaradan sürekkli alışveriş yapan birisi olarakher sezon sezonda gidip milyar paralar verip ürün alıyorum sonra alığım ürün indirimde arkadaşlarım alıyor kazıklanıyorum sinir oluyorum mesela zaradan bişey beğendim diyelim indirimede yaklaşık bir ay var bedenimde xs sence kalıyormu yıllardır bu işin içindesin bekelemk daha mı iyi canım umarm rahatsı zetmedim seni çoks eviyorum her daim burdayım yzmasam da öpücükler sana günaydınalr :)

  2. Beren, aslında ürününe göre değişiyor ve en çok ufak bedenler satılıyor. Örneğin geçen kış bot, gömlek ve etekler aldım. Eteklerden indirimde benim bedenim kalmamıştı, bot ve gömlekten vardı. İndirimin ilk günü gidip alacaksan bulma ihtimalin yüksek ama belli de olmuyor :)

  3. yani ilk gün kapıda mı yatsak ne yapsak yoksa ben böye fıyat farkı olayına deli oluyorum yelizcim çok çok teşekürler ediyorum sence 1 temmuz mu indirim canım teseküler yeniden :)

  4. tamam canım benim iyikide varsın yelizcim vaka sölicem söliyemiyorum biraz konunun dışında olucak ama artık barış abi ve senden ben bir bebek bekliyorum o zamanda zara kisd i takip ederiz :))) öpücükler

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak