Zara Kasım Lookbook

zara-kasim-07
zara-kasim-11
zara-kasim-09

Zara TR’nin Lookbook’undan sonra Zara’nın Kasım ayı Lookbook’u da yayınlandı. Bu Lookbook’ta leopar desenleri, deri kıyafetler ve taytlar ön planda.

6 Comments
  1. Ben hafta içi bayram alışverişi için Forum Zara’ya gittim.Birkaç birşey beğendim alıp almamakta kararsız kaldım ve almadım.Ertesi gün Çarşamba pazarını gezmeye gittiğimde Zara da beğendiklerimin aynısını bir tezgahta gördüm ve hepsinden aldım.Arkadaşımla büyük şok yaşadık.Ama çok da mutlu oldum :)))

  2. sondan bi önceki resimdeki kahve çanta ve sondan 2 önceki bej ceket harikaaa:=))) bayramdan sonra yeni bedenler gelir mutlaka,hemn gitmeliyim:=))
    allahtan leoparı seviyorum,valla sevmeyenler için bu sezon zor geçerr:D:D:D

  3. bu aralar ben miiii huysuzummm neyim anlamadım ama zara yı pek beğenmedim bu kış..3-4 parça bişi sevdim 1-2 papi 1-2 çanta…
    damlacım hangi şehirdesin bilmiyorum da haklısın ankara da da belli pazarlarda görüyorum…nasıl oluyor bu iş valla anlamadım…

  4. :)) ayy damloşş evet o tezgah olayı beni mahvediyor ama aldıktan sonra görüyorum genellikle :((

  5. evet leoparlar çoğunluktaydı bende geçen pazar zaradaydım leopar babetler ve bluzler çoğunluktaydı bende leopar hastası biri olarak bayıldım:)

  6. Biz butun kızlar leoparcıyız demekkı dehset bısı :):):)Zarada gordugum butun urunlerı sosyete pazarlarında göruyorum bershka ,next dahıl hepsını goruyorum ve magazadakının aynısı bende anlamadım nasıl oluyor bu iş:):):)

Yorumunuz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak